Projekty

V uplynulých letech jsme vytvořili a zrealizovali mnoho projektů, od přestaveb činžovních domů až po stavby nízkoenergetických novostaveb. Většinu těchto projektů jsme úspěšně prodali a zde prezentujeme pouze naše současné projekty, které v souladu s naší novou filosofií neprodáváme, ale pronajímáme.

Předností našich projektů je, že jsou postaveny ve vybraných a převážně centrálních lokalitách s komplexní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

V přípravě máme ale i několik dalších projektů v různých částech Prahy.

Ekonomicko ekologické – designové bydlení

Rezidence Atmosfera

Rezidence Atmosfera

Lokalita: v blízkosti metra Flora

Atraktivní loftové bydlení s parkováním v bývalé továrně ve skvělé lokalitě v dosahu centra Prahy. Dům je zároveň koncipován jako nízkoenergetický a ekologický. Standardy bytu kladou důraz na vysokou kvalitu a design. Jedinečná poloha nabízí široké možnosti volnočasových aktivit a občanské vybavenosti.

Moderní bydlení v bývalé továrně v širším centru Prahy

Dokončen, aktuální informace na rezidence-atmosfera.cz

Šípková Růženka

Šípková Růženka

Lokalita: Vinohrady v blízkosti metra Náměstí Míru

Atraktivní bydlení v Singl domcích s parkováním ve skvělé lokalitě v blízkosti metra v dosahu centra Prahy. Novostavba je zároveň koncipována jako nízkoenergetická a ekologická. Single domky s předzahrádkou se nachází v bezpečí vnitrobloku. Standardy bytu kladou důraz na vysokou kvalitu a design. Jedinečná poloha nabízí široké možnosti volno časových aktivit a občanské vybavenosti

Moderní bydlení ve Vinohradech přímo u metra.

Dokončen, aktuální informace na sipkova-ruzenka.cz

City Loft

City Loft

Lokalita v blízkosti metra Palmovka

Atraktivní menší loftové bydlení s parkováním typu 1 + kk ve skvělé lokalitě v dosahu centra Prahy. Novostavba je zároveň koncipována jako nízkoenergetická a ekologická. Standardy bytu kladou důraz na vysokou kvalitu a design. Jedinečná poloha nabízí široké možnosti volno časových aktivit a občanské vybavenosti.

Moderní bydlení přímo u metra.

Ve výstavbě

Rezidence Krokus

Rezidence Krokus

Lokalita v blízkosti moderní čtvrti Nová Zbrojovka

Klasické byty převážné o velikosti 2+kk s nádechem brněnské historie v moderním duchu. Výborná poloha poblíž centra nabízí možnosti široké občanské vybaveností. 100 m od stanice tramvaje. V okolí nové a moderní čtvrti Nová Zbrojovka.

Moderní bydlení blízko centra.

V přípravě